Nasz Team :)


p. Andrzej - kierownik i dowódca :). Ustala i dopytuje się o kolejne `fazy badań`. We wszystkich, nawet w tych nieudanych, dostrzega `niezbędne doświadczenie`. Zawsze to on zmuszony jest mówić `no, panowie, wstajemy...`, na co reszta zespołu, niechętnie zmuszona jest przystać.. :)

p. Grzegorz - pilot i mechanik. Niestraszna mu naprawa modeli, a ich pilotarz ma we krwii. Kilka razy uratował samoloty przed niezłym rozbiciem. Doświadczony pilot, często opowiada o `starych lotach`, nie tylko modelami. Noi pali troche :)

p. Romek - mechanik. Choć również świetnie pilotuje modele, tutaj skupia się raczej na ich doszlifowaniu i naprawianiu. Bez przerwy ma w ręku śrubokręt, pilnik, kawałek balsy. Trze, szlifuje, ściera - jednym słowem robi wszystko, aby model na jutro znów był sprawny.

MC Zdzichu :) - elektryk(czy cuś). Jego domeną są kabelki, płytki, układy scalone. Dzięki lutownicy i stercie niewiadomo-czego, potrafi złożyć autopilota lub nadajnik do kamery.

A eto jo - Piotrek. Strudzony życiem 17latek, któremu dostała się posada fotografa i kamerzysty. Nadmiarem wolnego czasu produkuję tą stronę :).